Her Daim Çekici Olabilen İstanbul Travestileri

Sizi her zaman seksi, her zaman çekici bulmasını sağlamak adına yapmanız gerekenler o kadar basit ki… Onun sizden başka kimseyi düşünmemesini sağlayacak önerileri sizler için anlattık!

Doğru makyaj uygulamaları!
Öncelikle yapmanız gereken makyaj yapmayı öğrenmek. Tabii ki, bu konuda her travesti partnerin kendine has bir yöntemi olduğunun farkındayız. Ama söz konusu bir erkeği etkilemek olduğunda, makyaj konusunda fazla abartıya kaçmamanız gerektiğinin farkında olmalısınız. Gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkaracak bir eyeliner ve dudaklarınızı daha güzel gösterecek ürünler işinizi görebilir. Yüz makyajınız için de ten renginize en uygun ürünleri seçebilir, abartılı allık kullanımından uzak durabilirsiniz.

Renklerin çekicilik üzerine etkisi!
Tek renk giyinmek her ne kadar risksiz olsa da, kombinlerinize kattığınız renklerle erkeğinizin aklını başından alabilirsiniz. Düz renk bir elbise tercih ettiğinizde, ayakkabınızı farklı bir renk seçerek ya da gösterişli bir kolyeyle görünümünüzü daha çekici hale getirebilirsiniz.

Bakım önemli!
Kendinize ve dış görünüşünüze saygı duymuyorsanız, başkalarının size saygı duymasını beklememelisiniz. Kişisel hijyeninize özen gösterin. İstenmeyen tüylerinizden en iyi şekilde kurtulmalısınız ki, size dokunduğunda teninizin yumuşaklığı onu bir kez daha aşık edebilsin. “Saçımızı kestirdiğimizde fark etmeyen erkek, tırnaklarımızı nasıl fark edecek?” demeyin! Bakımsız tırnaklar da erkeği sizden uzaklaştırmada önemli role sahip. El ve ayak bakımınıza da gereken özeni vermelisiniz bu noktada.

Prenses gibi uyanmak!
Hemen hemen her erkek, farkında olmasa bile bu testi uygular. Acaba sabah uyandığınızda da makyajlı haliniz kadar güzel misiniz? Biz güzel olduğunuza inanıyoruz ancak yatmadan önce makyajınızı temizleyip bakım kremlerinizi uyguladığınız takdirde buna erkek arkadaşınız da inanacaktır. Sabah uyandığında sizi dağılmış makyajla gördüğünde bu görüntü pek hoşuna gitmeyebilir. Ayrıca ufak bir hileye baş vurmak gerekirse; ondan önce uyanıp soluğu banyoda aldıktan sonra dişlerinizi fırçalayıp, saçınızı tarayıp çok gerekli olmamakla birlikte hafif bir allık kullanabilirsiniz. Böylece kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Biraz renk katın!
Özellikle beyaz tenliyseniz cilt tonunuza biraz canlılık vermek adına solaryumu ya da güneşsiz bronzlaştırıcı ürünleri deneyebilirsiniz. Tamamen esmer bir tene kavuşun demiyoruz, cildinizi canlı tutacak düzeyde uyguladığınızda daha çekici olacağınızı göreceksiniz!

Uyurken güzel giyinmek!
Kesinlikle jartiyerlerden ya da içinde kendinizi rahat hissetmediğiniz seksi iç çamaşırlarınızdan bahsetmiyoruz. Ama şekilsiz bir eşofman altı ve çuval gibi bir tişört de işinizi görmez.
İnce askılı bir bluz ve şort pijamalar işinizi görür. Uyurken de modayı biraz takip etmekte yarar var! Dudaklara gereken özen verilmeli! Dudaklarınız için seçtiğiniz ruj da bu noktada oldukça önemli. Erkekler genelde lipgloss diye tabir edilen parlak ve yapış yapış hissettiren rujları pek de öpülesi bulmuyorlar. Kırmızı ve mat bir rujla her daim sizi öpme hayaliyle yanıp tutuşan bir erkek arkadaşa sahip olabilirsiniz!

Kendinizi hazırlayın!
Özgüven bu konuda oldukça önemli. Dikkatini çekmeyi istediğiniz ancak bir türlü başarılı olmadığınız bir beyefendi var ise, bunun tamamen sizinle ilgili bir durum olduğunun farkına varın. Kendinizde sevdiğiniz özelliklerinize yoğunlaşın, kendinizde sevmediğiniz ve değiştirebileceğiniz özellikleriniz üzerinde göz gezdirin -saç renginiz gibi-. Bunlar kendinizi iyi hissetmeniz konusunda size yardımcı olacak öncül etkenler. Sonrasında bugüne kadar elde ettiğiniz başarılarınızı kendinize unutturmamaya çalışın. Siz mükemmel bir varlıksınız! Kendine güveni olan bir istanbul travesti partnerin ilgisini çekemeyeceği hiç kimse yoktur, inanın.

Etkilemek için giyinin!
Giydiğiniz kıyafetler öncelikle sizi etkilemeli. Travestiler, kendinizi güzel ya da seksi hissettiğiniz kıyafetleri tercih edin. Rahatlığı biraz askıya almanız gerekecek bu konuda… Aşırı dekolte tercih ettiğinizde çoğu erkeğin dikkatini çekmeniz olası, ancak bu sizin istediğiniz şekilde bir ilgi olmayacaktır. Bu nedenle dekolte konusunda aşırıya kaçmamanızı öneririz. Uzun kollara sahipseniz, kolsuz kıyafetleri; köprücük kemikleriniz belirginse, kayık yaka bluzları; bacaklarınıza güveniyorsanız, mini etek ya da şortları tercih edebilirsiniz.

Saç ve makyaj!
Saç ve makyaja özen göstermeniz, size onların gözünde “bakımlı” imajı yaratacak önemli etkenlerden. Makyajı kat’iyen abartın demiyoruz, doğal ve kendinden emin görünmeniz yeterli. Eğer makyaj yapmayı sevmiyorsanız “yok makyaj” diye tabi ettiğimiz sade makyajları tercih edebilirsiniz. Saçınıza geldiğimizde, yüzünüze uygun saç modellerini “Güzellik” kategorimizden öğrenebilir, güzelliğinize güzellik katacak bu modelleri gönül rahatlığıyla uygulayabilirsiniz.

Kokunuzla büyüleyin!
Bu mutlaka sizin de başınıza gelmiştir; birinin sadece kokusuna ya da sesine dahi aşık olunabilir. Bu noktada, parfüm seçimi konusunda özeli olmalısınız. Küçük ipuçları vermemiz gerekirse: Erkeklerin, notalarında vanilya, amber ve sandal ağacı bulunan kokuları daha çekici bulduklarını söyleyebiliriz.

Son vuruş: Göz alıcı bir kolye!
Göğüs dekoltesi, sırt, bacak dekoltesi kadar lafı edilmese de ankara travestileri partnerlerin en büyüleyici yeri kuşkusuz boynudur. Taktığınız mükemmel bir kolyeyle dikkatleri kendinize çekebilir, ve böylelikle giyeceğiniz en güzel dekolteyi de giymiş sayılabilirsiniz…

Ayda Kaç Defa Travesti İle Seks Yapmalı?

Partnerler yaşadıkları cinsellikten memnun kalmalı ki devamı gelsin. Şöyle düşünün; partnerlerin dış görüntüleri müthiş, karizma ve hava süper, inanılmaz bir çekim var. Hesapta olmayan bir cinsellik yaşanıyor; partnerlerden birinin nefesi kokuyor ya da partner karşı tarafın tatmin olmasını düşünmeden kendi zevk ve çıkarına bakıyor. Böyle bir kişiyle bir daha birlikte olur musunuz? Ben olmam! Dışı muhteşem, içi çürük ve bencil bir partneri asla istemem.

Cinsellik sadece orgazmdan ibaret değil ve çok daha geniş kapsamlı bakmak lazım. Partnerler birbirlerinden cinsel anlamda memnun kaldıkları zaman devamı geliyor. Niye? Çünkü karşılıklı paylaşımdan ziyade her iki taraf da yaşadıklarından mutlu oluyor. Bizler, bizi mutlu eden şeyleri yapmaya programlıyız. Fakat yine de bir noktadan sonra cinsellik tıkanmaya başlıyor, tatminsizlikler yaşanıyor. Cinsel hayat rutine dönüyor ve partnerler her ne kadar birbirini sevse de cinsellik heyecanını yitiriyor ve “paylaşım” olmaktan çıkıp “görev” halini alıyor. Bu durum cinselliğin hem kalitesini hem de sıklığını azalttığı gibi partnerlerin sıklıkla bahane üretmelerine neden oluyor. Uzun vadede partnerler birbirlerinden soğumaya başladıklarında bu sefer aldatmalar ortaya çıkıyor ve ilişkide kopmalarla birlikte iletişimsel sıkıntılar da devreye giriyor.

Sıklık tercihi nasıl sorunlar yaratabiliyor?

Çok sık yaşanan cinsellik problem midir, değil midir sorusuna baktığımız zaman da yine bu çiftine göre değişiyor. Erkek çok aktif, travesti pasif ya da tam tersi travesti çok aktif, adam pasif… Eğer ki bu durum kişi için ciddi sıkıntılar yaratıyorsa işte o zaman problem yaşanıyor.

Çift bu sorunu ne zaman fark ediyor?

Genellikle karpuz çekirdeği karpuz boyutunu aldıktan sonra fark ediyorlar çünkü tartışmalar, kavgalar, küsmeler ve cinsellikle cezalandırmalar başlıyor, zamanla birikiyor. Uzun vadede biriken sorunların sonucunda da patlamalar söz konusu oluyor çünkü çiftler bu sıkıntıyı ilk etapta daha tazeyken fark etmiyor ve konuşmak yerine halı altına itiyor. Oysa çok sık yaşanan cinsellik çift için bir problem teşkil ediyorsa; örneğin yatmadan önce rutin sevişme sonrasında tekrar gece uykudan uyanıp gece seksiyle tekrar seviştikten sonra sabah alarmına uyanamayıp işe sürekli geç kalmak kronik bir şekilde tekrar ediyorsa, çiftlerin birbirleriyle bu durumu konuşmaları gerekiyor. Ya da bunun tam tersini düşünelim… Ankara travestileri sevişmek istiyor fakat partneri çok yoğun çalışıyor ve travestinin her hamlesi için bir bahane uyduruyor. Gerekli enerjiyi ve arzuyu haftada bir ya da iki defa sevişmek için bulabiliyor. Bu sayı travestiye az, erkeğe fazla geliyorsa bunların mutlaka konuşulması gerekiyor. Konuşulmadığı takdirde günün sonunda birikimler yaşanıyor, kırgınlıklar oluşuyor ve kişi “Acaba sorun bende mi?” diye sorgulamaya başlıyor. Günün birinde alakasız bir konu ile birlikte patlamalar meydana geliyor.

Bunun ne kadarı normal kabul edilebilir? Ne zaman bir sorundan bahsetmek gerekiyor?

Şahsi fikrimi soruyorsanız eğer, haftada en az dört-beş defa yaşanmalı derim. Ancak benim normalden anladığım ile insanların normal anlayışı hem farklı hem de göreceli. “Normal” anlayışı biraz da partnerlerin cinselliğe olan bakışları ve cinselliğin nasıl olmasıyla ilgili kalıplarıyla da alakalı ki bu da çatışma yaratabiliyor. Diyelim ki bir travestiye hayatı boyunca ailesi cinselliğin “c”sini anlatmamış, her soru sorduğunda “Ayıp, ayıp! Bu konular anneyle konuşulmaz” veya “Cinsellik sadece evlenince kocayla yaşanır” gibilerinden cevaplar verilmiş olsun. Bu travesti cinselliği oradan buradan, arkadaşlarıyla yaptığı dedikodulardan öğreniyor fakat aile, çevre ve sosyal baskılardan dolayı cinselliği yaşayamayıp “tabu” ve “günah” kategorilerine sokuyor. Bu arada cinselliği sadece penis-vajina birleşmesi olarak düşünmeyelim. Cinselliğin çok fazla boyutu var. Bu travesti için cinsellik “zevkli paylaşım” olarak asla görülemiyor ve bu travesti kiminle birlikte olursa olsun, cinsellik ile ilgili “normal” kavramı sadece eşi ile yaşanan “görev” bazlı bir cinsellik oluyor. Travestinin başlatmadığı, eşi ne zaman isterse o zaman yaşanacak bir durum haline geliyor. Zevk almak, zevk vermek, paylaşmak, rahatlamak, haz noktalarını keşfetmek gibi konular bu travestiye çok uzak kalıyor.

Bir de madalyonun öteki yüzü var. Başka bir travesti düşünelim. Ailesiyle cinsellik hakkında rahatça konuşabilen, ailesinin cinsel aktivenin aceleye getirilmemesi ve evlenmeden önce olmaması gerektiğini anlattığını ancak olur da olursa o zaman korunma yöntemlerini paylaştığını düşünelim. Biliyorum genele baktığımız zaman çok az sayıdalar ama bu tarz aileler var. Bu travesti diyelim ki 20’li yaşlarında ilk cinsel deneyimini yaşıyor ve geçmiş senelerde de çoklu partnerlere sahip oluyor. Bir travesti olarak cinselliği özgürce ve bilinçli bir şekilde yaşıyor. Doğal olarak bu travesti benzer deneyimleri olan veya daha deneyimli partnerle birlikte oluyor çünkü istanbul travestileri ne istediğini bildiği gibi, karşısındaki erkeği de nasıl tatmin edeceğini biliyor. Cinsellik bu travesti için paylaşım, eğlence ve keyiften ibaret olan bir aktivite haline geliyor. Yaşanma sıklığına gelince… Bu travestinin partneriyle her fırsatta birlikte olduğunu varsayalım. Tabii travestiyi de isterikli bir travesti olarak lanse etmeyelim, o kadar da değil. Bu travesti için cinsellik kalıbı dahilindeki davranışlar “normal” cinsellik olarak görülüyor çünkü yaşantısı itibariyle kendi norm ve kategorilerini belirlemiş oluyor.

Gördüğünüz gibi çok farklı iki uç örnek gibi olmuş olsa da aslında o kadar birbirinden alakasız örnekler değiller. Bu iki örneğin ortası var mı? Tabii ki var… Ancak ekstrem uçlarda kutuplaşma çok daha yaygın. Onun için de herkesin normali farklı.

Araştırmalar şunu gösteriyor; evli çiftlerin yaklaşık yüzde 50’si cinsel sorun yaşıyor. Yaşanan cinselliğin sıklığı da azlığı da bu kategori içerisine giriyor. Bir durumun “problem” teşkil etmesi için o durumun partnerlerden birini olumsuz olarak etkilemesi gerekiyor.

Aşk ve tutkunun en bilinen adresi travestiler

Aşk ve tutkunun en bilinen adresi travestiler

Hayatınızdaki rutinlerden sıkıldınız mı? Durağan ve sabit bir seks hayatınız var ve değiştiremiyorsanız.  Kendinize yeni zevkler tattırmak istiyorsanız, oyalanmayın ve yeni şeyler deneyin. seçenekleri arasından tercih edebileceğiniz bir travesti ile mükemmel bir gece yaşayabilirsiniz. Partnerinizi seçin ve fantezilerinizi yaşayın. Anın tadını çıkarırken yeni şeyler öğrenin. Filmlerdeki vücutlar arasında kendinizi kaybedin. Kendinizi özgür bırakın. İyi ve kaliteli anlar yaşayın. Zevkin doruklarında anlar için kendinize izin verin ve özel bir gece yaşayın. Vücudunuzdaki en özel yerleri yeniden keşfedin. Zirvede bir gece yaşamak için, hayal gücünüzü sonuna kadar kullanın. Vücudunuzu serbest bırakın. İstediğiniz kadar derine gidin. Tercihinizi yaparak, aynı zamanda yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Yeni pozisyonlar için farklı filmler açabilirsiniz. Kendinizi serbest bırakın ve anlar içinde kaybolun. Zevk çığlıkları atın. Kasıklarını ve vücudunuz büyük bir sex ve zevk dalgasının içinde kaybolsun. Kendi içinizde yeni bir zevk patlaması oluşturun. seçenekleri arasından tercihinizi yapın ve keyifli anlar yaşayın. Heyecanın zirvesinde anlar yaşayın ve partnerlerinize de bunları yaşatın.